جامع ابزار

اسپشیال اسپرینگ SPECIAL SPRINGS ITALY


نمایندگی انحصاری فروش آنلاین فنرهای قالبسازی اسپشیال اسپرینگ ساخت ایتالیا 

 

خرید و قیمت فنر های قالبسازی ایتالیا

 

نمایندگی فنرهای قالبسازی ایتالیافروش آنلاین فنر قالبسازی خرید آنلاین فنر قالبسازی جامع ابزارنمایندگی آنلاین فنر قالبسازی

مطابق با استناندارد ISO 10243

تحقیق و توسعه مداوم همراه با روش های دقیق، تضمین کیفیت، مطابق با استاندارد ISO9001 سطح بسیار، بالای دقت ابعادی، دوام، و قابلیت اطمینان را تضمین می کند، تایید شده از نظر ارزش عمر مفید، استفاده صحیح ازفنر های اسپشیال اسپرینگ باعث می شود که سطح عملکرد بسیار بالاتر مقادیر عمر ذکر شده باشد ، قبل از استفاده از فنرها، تمام توصیه ها را با دقت بخوانید، استفاده نادرست از فنر ها میتواند طول عمر مورد انتظار را به میزان قابل توجهی کاهش دهد، و ممکن است باعث آسیب و یاجراحت شود.

دارای پوشش الکترونیکی ISO معیار جدید برای فنرها پوشش 100%، حداقل ضخامت کنترل شده  (10<30) میکرومتر، مقاومت در برابر خوردگی بالا مکانیکی و استحکام قدرت .

 

فنر قالبسازی ایتالیا فنر قالبسازی ایتالیا فنر قالبسازی ایتالیا

انتخاب درست فنر از نظر طول باعث عمر بیشتر فنر ها می شود و در شرایط کار به طور قابل توجهی اهمیت دارد، فنر های اسپشیال اسپرینگ با 40 سال سابقه تولید و کیفیت بالا ساخت ایتالیا بدون رقیب و با 17 سال سابقه فروش موفق در ایران .

نمایندگی فنر های ایتالیا فنر هایقالبسازی

فنر ها از نظر قدرت و استاندارد به رنگ های مشخص ساخته می شوند، فنر بارخیلی سبک (VL)این فنر ها به رنگ سبز روشن می باشد، فنر بار سبک سبز (V) فنرهای بار متوسط آبی (B) فنر های بار سنگین قرمز(R) فنر های بار خیلی سنگین زرد (G) فنر های بار خیلی سنگین سری (A)

خرید و قیمت آنلاین فنر قالبسازی ایتالیا

فنر بار خیلی سبک سبز روشن فنر بار سبک سبز فنر بار متوسط آبی

فنر بار سنگین فنر های بار خیلی سنگین زرد ایتالیا فنر های خیلی قوی سری A

استفاده صحیح، ازفنرهای اسپشیال اسپرینگ سطح عملکرد بالاتری را نسبت به مقادیرعمر تضمین می کند، استفادهای نادرست نشان میدهد، به طور قابل توجهی طول عمر مورد انتظار را کاهش دهد و ممکن است ، باعث و یا آسیب به کاربر شود.

فنر قالبسازی هرگزازحداکثر تغییرطول تجاو نکنید، چون ممکن است باعث شکست ناگهانی فنر ها یا صدمه به ابزار شود ،هرگز فنرها را برای مدت طولانی درحالت فشرده نگه ندارید، زیرا ممکن است باعث خستگی غیر طبیعی آنها شود.

فنر های قالبسازی ایتالیا

هرچه میزان پیش بارگذاری بیشتر باشد، طول عمر فنر بیشتر می شود، بنابرین بانیروی یکسان، عمر طولانی تری را برای فنر تضمین می کند، توصیه می شود، همیشه حداقل 5%، از پیش بار را اعمال کنید، طول فنر اگر آزاد نباشد یا ناکافی باشد باعث خرابی غیر منتظره فنر ها می شود .

خرید آنلایین فنر قالبسازی هنگام استفاده ازانواع مختلف فنر ها به طور همزمان ، اطمینان حاصل کنید، که نیروی وارده به طور همزمان باشد، برای جلوگیری از خرابی و شکستگی فنر ها همیشه از بهترین حالت عمودی استفاده کنید .

فنر قالبسازی ایتالیا نمایندگی

به توصیه ها توجه کنید : فنر ها درست در جا قرا بگیرید و از به هم درگیر شدن جلوگیری شود 

فروش آنلاین فنر قالبسازی

هر چه میله راهنما بزرگتر باشد طول عمر فنر ها بیشتر می باشد، ضروری است، که تمامی فنر ها دارای میله راهنما یی با نسبت طول آزاد به قطر بزرگتر از 3.5 باشند .

فروش آنلاین فنر تعمیر و نگهداری از ابزار می تواند، عملکرد فنر ها را بالا ببرد، همیشه قبل از استفاده از فنر ها فضای مورد نظر را تمیز کنید، تا از خرابی زود هنگام فنر ها جلوگیری کند .

نمایندگی فروش آنلاین فنر قالبسازی ایتالیا

وجود ضایعات و یا هر قطعه جامد بین مفتول های فنر ها باعث کاهش بازی فنر ها و خرابی زود هنگام فنر ها می شود، ضایعات را همیشه بررسی کنید و فنر ها را تمیز نگه دارید .

خرید آنلاین فنر قالبسازی بهترین دمای کارکرد برای فنر ها منفی -30 تا 120 درجه سانتیگراد می باشد، دمای بیشتر از 120 درجه تا 250 درجه به ازاء هر 40 درجه باید افتی معادل 1% را در نظر گرفت

 

خرید آنلاین فنر قالبسازی هر گونه تغییر در سطح فنر ها، برش زدن، سنگ زدن، خراش دادن، ممکن است به طور قابل توجهی طول عمر فنر ها را کاهش دهد، همیشه فنر های آسیب دیده را با فنر نو جایگزین کنید .

خرید آنلاین فنر قالبسازی

در صورت شکستن یک فنر بار نامتعادل بین فنر ها ایجاد می شود، و باعث آسیب به دیگر فنر ها می شود ،فنر شکسته شده را تعویض کنید تا از خسارت و بیشتر آسیب دیدن دیگر فنر ها جلوگیری شود .

فروش آنلاین انواع فنر قالبسازی

فنرها از فولاد آلیاژی سخت شده ساخته شده اند، برای جلوگیری از سایش از ابزار های با کیفیت استفاده کنید 

خرید فنر قالبسازی ایتالیا از نیروهای غیر جهت فشرده سازی استفاده نکنید، همچنین از پیچیش و یا کشش بر روی فنر ها خوداری کنید

نمایندگی فنر های ایتالیا برای جلوگیری از خستگی فنر ها از نگه داشتن فنر ها در موقعیت کاملا" فشرده به مدت طولانی خود داری کنید، برای جلوگیری از اکسید اسیون و خرابی ها اولیه در برابر مواد خورنده محافظت کنید و فنر ها را همیشه تمیز نگهدارید .

فروش آنلاین فنر قالبسازی

فروشگاه جامع ابزار ، یک فروشگاه متفاوت از فروشگاه هایی که دیده اید .

فروشگاه اینترنتی جامع ابزار کاملترین فروشگاه آنلاین با 26 سال سابقه کار در قلب بازار ابزار ایران و عضو اتحادیه کسب کار

گروه بازرگانی جامع ابزار