جامع ابزار

بسی BESSEY


شرکت بسی BESSEY ازسال تأسیس خود 1889 میلادی معیار های جدیدی را در زمینه پیچ دستی، (فیکسچر)، و فناوری برش را عرضه کرده است، براساس تخصص در زمینه تولید ابزار آلات، شرکت بسی BESSEY، بر روی ایده های جدید خود، نو آوارنه است، محصولات تولید شده و برند های ثبت شده در کارخانه بسی BESSEY، به عنوان نسلی جدید در صنعت ابزار شناخته شده است، بیشتر محصولاتی که در بازار سعی می کنند مثل محصولات ابزار نجاری بسی باشند، اغلب کپی هستند و با محصولات بسی همخوانی ندارند و از نظر کیفیت به ابزار های بسی نمی رسند، به عنوان مثال در محصولات بسی BESSEY، پیچ های کلمپ منحصر بفرد هستند و همچنین فک های آنها براساس تجربه 134 سال سابقه تولید از دندانه های فولادی با آلیاژ خاص تولید شده اند که این خود گواه بر منحصر بفرد بودن این کارخانه در تولید انواع پیچ دستی ها و کلمپ ها می باشد، دندانه های پیچ دستی ها (Screw) اصلی بسی BESSEY، در سال 1952 میلادی ثبت شده اند و به عنوان یک مدل منحصر بفرد می باشند، در ادامه به تاریخچه این کارخانه می پردازیم .

 

معرفی کارخانه بسی BESSEY

 

 محصولات بسی آلمان با 134 سال سابقه تولید (BESSEY

 

جامع ابزر نمایندگی محصولات بیسی BESSEY

 

تاریخچه ی شرکت بسی BESSEY

مکس بسی BESSEY ، درسال 1889 میلادی کارخانه بسی را براساس تولید فولاد سبک در اشتو گارت آلمان راه اندازی می کند. 23 سال بعد در سال 1912 میلادی ادامه راه او توسط برادر زاده اش کارل بسی پیگیری می شود. در سال 1926 میلادی، هیت مدیره توسط دکتر ایو گان مایر انتخاب می شود، تحت مدیریت او طیف وسیعی از محصولات تولید می شود، و به طور قابل توجهی، گسترش می یابد، هم به لحاظ فولاد و هم به لحاظ کیفیت .

 

تاریخچه پیچ دستی در فروشگاه جامع ابزار

 

در سال 1928 میلادی ازدواج دکتر یوجین مایر با ارنا بسی BESSEY، بیوه کارل بسی

8 سال بعد در سال 1936 میلادی ثبت اختراع برای نوع جدیدی از محصولات فولادی سبک برای پیچ دستی های بسی .

در سال 1944 تأسیس کارخانه جدید برای تولید دندانه های کلمپ ها .

 

محصولات بیسی پیچ دستی در جامع ابزار

 

1952 میلادی ثبت اختراع برای گیره های فولادی، در سال 1961 میلادی گسترش کارخانه، و تولید فولاد سبک، در سال 1966 میلادی انتقال شرکت به دختر دکتر Erna Fetscher و پسر دکتر Theodor Mayer به عنوان شریک مدیریت، و شروع یک مرحله جدید و پویا برای توسعه شرکت، تولید فولاد سبک دو برابر می شود  و با ساخت فولاد ضد زنگ تکمیل می شود، اختراعات  جدید  با  بازار یابی مدرن بسی را، رهبر جهانی تولید پیچ دستی می کند، در سال 1971 میلادی با توجه به خرید مشتریان جدید، مجتمع آلدینجر تولید فولاد سبک را در اشتو تگارت افزایش می دهد، تأسیس BESSEY FILS در استراسبورگ، که بر پايه آن شرکت BESSEY-SER در سال 1988 تاسيس شد.

در سال 1979 میلادی خرید کارخانه Diener در Esslingen با یک کارخانه اقماری در Solingen.

1983 میلادی تثبیت تولید فولاد سبك در ساختمان های جديد کارخانه درBietigheim، فروختن سایت اشتوتگارت. 

خرید زمین در سال 1985 میلادی، خرید زمین بيشتر در Bietigheim، از جمله زمين يك کارخانه آسیاب سابق، که دارای وضعیت حفاظت شده است. پس از بازسازی مناسب، تولید ابزار در این مرکز آغاز می شود.

 

محصولات بیسی در فروشگاه جامع ابزار

 

جشن 100 سالگی شرکت در سال 1989 میلادی، گرفته می شود، خریدهايی توسط توزیع کنندگان در بازار استراتژیک مهم آمریکای شمالی درسال 2004 میلادی، خرید برند ابزار STABIL GROSS STABIL به عنوان بخشی از استراتژی رشد جهانی شركت.

تأسیس BESSEY Präzisionsstahl GmbH و گسترش امکانات ذخیره سازی و تولید، در سال 2007 میلادی ادغام شركت ابزارآلات GROSS STABIL با شركت BESSEY به منظور استفاده از اثرات هم افزایی ادغام دوشرکت در سال 2011 میلادی پس از 11 سال گروه بسی BESSEY، بار دیگر توسط مالک مدیریت می شود Klaus Fuchs تبدیل به مدیر عامل شركت می شود.

در سال 2014 میلادی جشن 125 سالگی خود را جشن میگیرد 

ایده های نواورانه شرکت بسی از زمان تأسیس آن در سال 1889، معیارهای جدیدی را در زمینه فیکسچر و فناوری برش عرضه كرده است، بر اساس تخصص ما در زمینه توسعه ابزار آلات، ما در حال کار بر روی ایده های جدید و نوآورانه و برای بهبود مستمر ابزارهای خود هستیم، محصولات اختراع شده و برندهای ثبت شده در كارخانه ما را در Bietigheim توليد می شوند، که اغلب به عنوان مدلی برای یک نسل از ابزارهای برش شناخته می شوند.

اغلب کپی شده است، اما هرگز با هم همخوانی ندارد: این امر به عنوان مثال در محصولات BESSEY و پيچ و مهره های چدنی که از سال 1936 به صورت غیرمتعارف استفاده می شوند ديده می شود، یا حتی در کلیدهای فولادی Screw اصلی BESSEY که در سال 1952 ثبت شده بودند و به عنوان یک مدل برای گیره های پیچ OMEGA عمل می کردند، همان تعهد به نوآوری و بهبود در مورد نام تجاری Erdi هم توسط BESSEY هم مشاهده می شود، پس از ادغام اولیه با Diener Werkzeugfabrik GmbH (که در سال 1923 تأسیس شد) و تولید کننده محصولات با کارایی بالا بود، شركت BESSEY پیشرفت های مداوم در فن آوری برش تازه به دست آورده است، نمونه ها در اين زمينه عبارتند از سنسورهای با کارایی بالا با گیربکس های HSS یا تیزرهای چند منظوره جدید D15A که کوچک، اما قوی و بسیار انعطاف پذیر هستند را شامل می شود، این نمونه ها نشان دهنده عملکرد عالی و ایمنی بسیار عالی هستند که هنگام استفاده از اين فناوریBESSEY می توانيد به آن اعتماد كنيد.

 

محصولات بیسب در فروشگاه جامع ابزار

 

اساس شرکت بسی

1- کیفیت بالا

برندهای BESSEY برای بارها از نظر کیفیت ثابت شده اند و نه برای بارهای موقت، همانطور که در مقایسه با محصولات قابل مقایسه رقبای ما مشاهده می شود، ما خودمان را متمایز کرده ایم و به خاطر کیفیت نا محدود ما احترام مشتریان را برای دهه ها به ارمغان آورده ایم.

برندهای ما به طور سنتی تولید می شوند و با استفاده از مواد با کیفیت بالا، از جمله فولاد دقیق BESSEY طراحی می شوند و از جمله کارهای ديگر ما طراحی داخلی فولاد با پلی آمید فایبرگلاس یا منیزیم هستند.

علاوه بر این، تمام اجزاء به صورت شخصی توسط تکنسین های با تجربه و توسعه دهندگان ما مورد بررسی قرار می گیرند، پیشرفته ترین روش های بازرسی و روش های تست، نرم افزار مخصوص توسعه یافته و همچنین تست های عملکردی و بررسی دوام بسیار دقیق قطعاتی که تحت فشار شدید قرار می گیرند، به ویژه مورد توجه قرار می گيرند، به خصوص برای شما به عنوان یک مشتری در روزانه اين موارد بسيار مورد توجه قرار می گيرند. علاوه بر این، شرکت بسی همیشه برای شما حداکثر آسایش، ایمنی، کاربر دوستی و ارگونومی را تضمین می کند. گواهی های متعدد و همچنین شرکای قدیمی و مشتریان در بیش از 100 کشور در سراسر جهان بهترین مدرک ما هستند.

 

نمایندگی محصولات بیسی

 

طیف گسترده از محصولات بسی BESSEY

 بزرگترین کلمپ (High Performance) سری STBS، ساخت BESSEY آلمان دارای 17 کیلو گرم وزن بوده و توانایی گیریش 3/5 تن را دارد . کوچکترین کلمپ فنری سری XCI تنها 10 گرم وزن دارد .

ابزار آلات BESSEY، ساخت آلمان، به تنوع تمامی کاربر ی های مورد نیاز در صنایع از قبیل صنایع فلزی، چوبی، مدل سازی و مونتاژ و غیره هستند، تنها کیفیت کلمپ ها و ابزار آلات برش باعث موفقیت BESSEY، آلمان نگردیده است، بسی ارائه دهنده طیف بسیارجذابی از انواع محصولات که منحصر بفرد در تنوع و کیفیت هستند، می باشند، این باعث گریده که یک کارخانه قدیمی و سنتی واقع در جنوب غرب آلمان به معتبرترین سازنده و پیشرو در بازار در زمینه ساخت ابزار آلات گیریشی و برش تبدیل گردیه است .

 

نمایندگی محصولات بیسی آلمانتنمایندگی محصولات بیسی نمایندگی محصولات بیسی آلمان

 

هر صنعت و پیشه ای نیاز های مختص به خود را دارد، که باید به طور جداگانه در مورد آن صحبت شود، انجام عملیات موقتی، تعمیرات و سایر کاربرهای مشابه نه تنها وقت گیر بوده بلکه در بسیاری ازمواقع با ملاحظات خاص ایمنی نیز مواجه می باشند

 

چگونه می توانید یک قطعه T شکل را کلمپ نمایید؟

 

بسی BESSEY، نه تنها راه حل هلی هوشمندانه و ایمن و بسیار سریع تر از روش های سنتی را در این زمینه ارائه می نماید بلکه ابزار گیرش با قابلیت چرخش اهرم گیریشی را نیز معرفی نموده است .

بسی BESSEY، نه تنها نگاهی نو آوردر زمینه سیستم های گیریشی داشته بلکه همواره به دنبال چالش های جدید در این  زمینه بوده است، تنوع گسترده محصولات از اقلام استاندارد معرفی شده گرفته تا تنوع ابزارهای مخصوص و قابل ساخت بر اساس نیاز های مشتری ها، بسی BESSEY، تمام آنچه که حرفه ای ها به آن نیازمند می باشند را در یک جا جمع آوری نموده است، بسی BESSEY، آلمان ارائه دهنده راه حل برای مشکلات پیچیده کاربران می باشد که این مهم، بسی BESSEY، را از سایر رقبا متمایز نموده و به عنوان یک پتانسیل بسیار بزرگ در این زمینه به تمام دنیا معرفی می نماید، این تنها یک طیف محصولات نیست بلکه یک سری راه حل جذاب به همراه محصولات با کیفیت می باشد.

 

نمایندگی محصولات بیسی آلمان

 

گیره های پیچی چدن مالیبل ساخت بسی BESSEY، با طیف گسترده حدود 3 متر (3000 میلی متر ) که به ویژه در کارکرد با الوار های بزرگ کاربرد دارد.

کلمپ های (High Performance) با نیروی گیریشی تا 3/5 تن در صنایع نفت و گاز پتروشیمی، فراساحل و کشتی سازی جای خود را تثبیت نموده اند .

کلمپ های (K-Body) مثال بسیار خوبی در تنوع و کار کرد های مختلف ساخت مبلمان، کابینت و دکوراسیون داخلی هستند، بسی BESSEY، همواره درگسترش محصولات خود مشتری و نیاز های آنها را سرلوحه اهداف خویش قرار داده و در این راه همواره با تکنو لوژی های جدید که خود در بخش تحقیق و توسعه از تولید کنند گان و مبتکران آن است، هم سو بوده و خواهد بود .

کلمپ صنعتی با قابلیت بالا مخصوص صنایع سنگین و فراساحل (High-performance Clamping)

 

نمایندگی محصولات بیسی کلمپ های بیسی نمایمدگی بیسی

 

مکانیزم گیره 20 درصد بیشترنیروی گیرش را به ازای هر چرخش اسپیندل فراهم می نماید 

پروفیل ریل بهینه سازی شده نسبت به مدلهای قدیمی تر به معنی بهره وری بالاتر می باشد، این سامانه کمک به اعمال نیروی گیرش بیشتر همراه با چرخش اسپیندل و پایداری بیشتر گیره برای اجرای سریع تر و ایمن تر می کند، همچنین شکل جدید پروفیل ریل و بازوی متحرک تضمین تماس مستقیم گیره با سطح قطعه کار در هنگام اعمال نیروهای گیرشی بالا را می نماید.

فواید گروه کلمپ ها 

پایداری بیشتر براکت ثابت و صفحات تحت فشار از یک تک قطعه ساخته و عملیات حرارتی شده اند ، بنابراین تحمل اعمال بار بسیار بالا و همچنین مقاومت در برابر پبچش و تغییر فرم را در شرایط بسیار سخت کاری دارند، بازوی متحرک فورج شده طراحی شکل جدید این بازو به انتقال بهینه نیرو کمک بسیاری می نماید در نتیجه در انتقال بهتر خطی نیروبازوهای متحرک U شکل جدید بهترین کارکد را دارمی باشد .

نمایندگی محصولات بیسی

 

صحفه تحت فشار سخت کاری شده، قابل تعویض بوده و قابلیت خم شدن تا زاویه 35 درجه را دارد که موجب گیرش اجسام و صفحات زاویه دار یا شیب دار می شود، اسپیندل تمپرشده بدلیل پروسه ویژه تولید و تمپرآن بسیار محکم و مقاوم در برابر سایش بوده که منجر به طول عمر بسیار بالای آن می گردد، نیروی گیرشی تا 35000 نیوتن معادل 3500 کیلو گرم، اعمال نیروی گیرش بسیار زیاد با فکهای عریض و قابلیت گیرش عریض کار در کاربردهای شامل صنایع : فراساحل، ساخت زیر ساخت های صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، مونتاژ، جوشکاری، کشتی سازی، صنایع خودرو سبک و سنگین و همچنین کار با الوارهای سنگین کاربرد دارد .

در توضیحی دیگر هر جائیکه قطعات سنگین و بزرگ نیاز به گیرش ایمن و مستحکم همراه با اعمال نیروی گیرش زیاد داشته باشند گیره هایی با قابلیت بالای Bessey، بهترین انتخاب می باشند، گیره های با قابلیت بالای سری STBS بسیارویژه و محکم با طول عمر طولانی مخصوص اعمال نیروی گیرشی بسیار بالا هستند .

گیره های اهرمی اورجینال Bessey :

گیره های اهرمی اورجینال که سبک، محکم و ایمن با ابعاد مناسب و مقاوم و به خم شدگی هستند، این گیره ها تا 5 برابر سریع تر از دیگر گیر ه ها در پیشرفت فیزیکی کار می باشد به علاوه پروفیل های ریلی بهینه سازی شده با ذخیره بیشتر نیرو توانایی ایجاد کرد کاربردهای متنوع تری در هنگام اعمال نیروی بیشتر دارند، این گیره ها از خاصیت فیزیکی اهرم ها برای ایجاد نیروی گیرشی استفاده می نمایند، بدین معنی که هنگام اعمال مقدار معینی از نیرو به نیروی کششی بزرگتری را تولید می کنند، این گیره ها زمانی ارزش واقعی خود را نشان می دهند که در مدت زمان کوتاهی نیاز به استفاده از تعداد زیادی کلمپ بدون ایجاد ریسک باز شدن یا لق شدن به دلیل لرزش شدید یا سایر عوامل محیطی صنعتی می باشد .

 

نمایندگی محصولات بیسی

 

در حالی که کاتالوگ بسی Bessey را مرور می كنيد مشاهده کنید که : شركت BESSEY همیشه برای شما بهترین راه حل را برای تمام وظایف و برنامه های مد نظر شما ارائه می دهد، خواه در زمينه فناوری گيره و همچنین فناوری برش، با توجه به طیف منحصر به فرد و گسترده ای از محصولات و خدمات ما امكانات مورد نیاز و نیازهای خاص شما به صورت سفارشی فراهم می آيند، از گيره های سفت و سخت گرفته تا محصولات انعطاف پذیر، و از منحنی به برش مستقیم، از گیره های سنگین گرفته تا اهرم های سبک، از دنده های حساس گرفته تا میله های قدرتمند و با ایمنی. از آنجا که تمام نيازها برآورده می شوند، می توانید سریع تر، منظم تر، ایمن و دقیق تردر آینده کار کنید.

 

فروش محصولات بیسی نمایندگی آلمان

 

کلمپ های پیچی اورجینال چدن مالیبل، سامانه یکپارچه ضد لغزش و حفظ توازی، بازوی چدنی مالیبل تقویت شده، پروفیل ریل های با کیفیت Bessey Best Comfort

 

نمایندگی محصولات بیسی BESSEY

 

پیچ دستی سری PZ30S10K، این پیچ دستی ها اعمال نیروی گیرشی تا 8000 نیوتن مکانیزم دو اسپیندل جهت گیرش و آزاد سازی سریع 

 

پیچ دستی BESSEY سری PZ30S10K

پیچ دستی های فلزی بسی مدل TGK40-2K، این پیچ دستی ها تا اعمال نیروی گیرشی تا 5500 نیوتن، دارای دسته چوبی ارگونومیک

 

پیچ دستی های فلزی بیسی مدل

 

فروشگاه جامع ابزار نمایندگی فروش محصولات بسی آلمان با بیش از سالها تجربه توانسته در زمینه ابزار نجاری، ابزار دستی، ابزار قالبسازی و ... یکی از بهترین ها باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما از طریق صفحه ی تماس با ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی نمایند.

 

فروشگاه جامع ابزار ، یک فروشگاه متفاوت از فروشگاه هایی که دیده اید .

فروشگاه اینترنتی جامع ابزار کاملترین فروشگاه آنلاین با 26 سال سابقه کار در قلب بازار ابزار ایران و عضو اتحادیه کسب کار

گروه بازرگانی جامع ابزار